Return to site

Dobrovoľnícke maľovanie pre Náruč

Členovia ITkraja opäť pomáhajú.

· komunita,región

Vďaka minuloročnej výzve "Okolo sveta za 40 dní", kedy sme sa v čase obmedzeného cestovania chceli "hecnúť" a virtuálne obísť celý svet zo Žiliny, sa nám spoločne podarilo prejsť 51 721 km. Avšak táto výzva nebola len o prekonaní samých seba a snahe nezlenivieť v časoch home office. 

V spolupráci s občianskym združením Náruč - pomoc deťom v kríze sme vyhlásili verejnú zbierku na portáli ĽudiaĽuďom.sk s cieľom vyzbierať 4 000 EUR na kúpu nového automobilu, nakoľko ten starý už pomaly vypovedal svoju službu. Okrem "kilometrového" cieľa sa nám teda podarilo splniť aj ten finančný a deťom v Náruči už slúži nové autíčko.

Aký je plán tento rok?

Po minuloročnom úspechu sme sa rozhodli deckám v Náruči opäť pomôcť a tentokrát im spríjemniť prostredie vymaľovaním detských izbieb v krízovom centre v Zádubní. Maľovanie bude prebiehať v dňoch od 2. júla 2021 do 12. júla 2021, kedy si budú decká užívať leto v tábore. Demontáž nábytku, penetrovanie stien a stropov, oblepovanie okien a dverí maskovacími páskami či samotné maľovanie izieb nie je pre nás ajťákov žiadna veľká výzva ⌨️💪😜.

Chcete sa tiež pridať a pomôcť?

Ide o dobrovoľnícku akciu, čo znamená, že uvítame každú pomocnú ruku. Či už ide o samotnú dobrovoľnícku pomoc pri maľovaní detských izbieb alebo o menší finančný príspevok na nákup materiálu, akákoľvek pomoc je vítaná.

Finančné dary pre Náruč - pomoc deťom v kríze na nákup materiálu môžete posielať na uvedené číslo účtu, prípadne prostredníctvom nižšie zobrazeného QR kódu:

  • Číslo účtu: 

SK5409000000005052115603

  • Poznámka: 

dar malovanie

Cieľová suma potrebná na nákup farieb, štetcov a ďalších potrieb a materiálu je približne 600 EUR. Na našom Facebook-u vás budeme priebežne informovať o aktuálnom stave zbierky.

V prípade, že sa chcete zapojiť aj do samotného zútulnenia priestorov krízového centra v Zádubní, určite nám napíšte.

Spoločne s Náručou Vám ďakujeme za každú pomoc a tešíme sa vydarenú spoločnú brigádu pre dobrú vec!

Vaši ajťáci zo žilinského ITkraja

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OK