top of page
  • ZAIT

Aké boli prvé diskusie LTA v tomto roku?

Updated: Jul 20, 2023

Prvú polovicu roka máme už úspešne za sebou sme veľmi radi, že sme počas nej obnovili naše (aj vaše) obľúbené diskusné stretávky s názvom Let´s talk about. Počas šiestich mesiacov sme sa šesťkrát stretli, aby vám náš kolega Peter Steinhübl spolu so svojimi hosťami porozprával rôzne príbehy a témy, ktoré sú vo svete biznisu často preberané a takmer každý, kto pracuje na vedúcich pozíciách vo firmách sa s ich problematikou už isto stretol.


A čo vlastne LTA je? LTA je súbor diskusných stretnutí pre podnikateľov, členov klastra, ale aj širokú verejnosť. Každý mesiac hostíme niekoho zaujímavého, koho skúsenosti pomôžu (miestnym) podnikateľom posunúť sa ďalej. Pozývame len ľudí, ktorí majú naozaj čo povedať, sú ochotní diskutovať do hĺbky a nemajú problém podeliť sa o svoje know-how.


O témach ako napr. Riadenie projektov v medzinárodných skupinách, Hľadaní nových lídrov do firmy či Digitalizácií a elektronizácii procesov alebo iných sme diskutovali s ľuďmi z našich členských firiem, ktorí si danými oblasťami prešli alebo stále prechádzajú a sú tými najpovolanejšími, ktorí vedia o nich rozprávať.


Na rozdiel od predchádzajúcich ročníkov, tento rok pozývame primárne ľudí zo Žiliny a okolia pretože sme presvedčení, že tu pôsobí veľké množstvo skúsených odborníkov, ktorí sa majú o čo podeliť. Na viacerých diskusiách bolo veľmi cenné práve to, že poznali miestny kontext a reálie.


Chceli by sme veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí boli ochotní sa s nami podeliť o svoje skúsenosti z praxe, a tým nemyslíme iba našich hostí, ale aj všetkých diskutujúcich či návštevníkov, ktorí sa do debát zapájali.


Rovnako by sme sa chceli poďakovať aj kultúrnemu centru Nová synagóga, ktoré nám poskytlo pekné priestory ich zrekonštruovanej kaviarne či žilinskej EPIKE, ktorá vždy poskytla chutné občerstvenie.


V cykle diskusií LTA nekončíme, po letnej pauze sa vidíme opäť 13.9.2023, kedy sa budeme rozprávať o škálovaní obchodu do celého sveta, expanzii podniku do zahraničia alebo o príležitostiach, ktoré takýto rozvoj prináša.


Tešíme sa na vás opäť v septembri!Commenti


bottom of page