• NEČAKAJ NA PONUKU,

  VYSTÚP Z RADU!

 • Tvoríme svetové projekty

 •  

   

  Pokec

  Život bez interakcie si nevieme predstaviť, sociálne aspekty ľudského bytia online napĺňa Feri Novák so svojou bandou 50tich top notch makačov. Trh 40 miliónov užívateľov je výzva. 650K online userov a 195 miliónov správ sa mesačne preženú našou infraštruktúrou. S riešeniami zo Žiliny prežívame milióny príbehov 248 miliónov minút mesačne s Tebou. V Žiline robíme veľké projekty.

   

   

   

  Automotive Telematics

  Autonómne autá komunikujúce medzi sebou a s okolitou infraštruktúrou, poskytujúce nové druhy funkcií a služieb, to je budúcnosť prichádzajúca už dnes. Automotive Telematics je jedným zo základných systémov, ktoré sú k tomu potrebné. Michal s kolegami vyvíja novú generáciu tohto systému pre BMW a iné automobilky.

   

   

  Spravodajstvo

  Rasťo je projekťák. Zabezpečuje veľakrát aj nemožné, veď to poznáte. V oblasti kde pracuje, je to zvlášť potrebné. Správy - všetci na nich visia, či zo sveta bohatých, slávnych, z politiky, z denno-denného diania, zo životov bežných ľudí, z domova či ho zahraničia. Informácie sú krvinkami spoločnosti a vedia rozprúdiť život. Výsledky práce Rasťa a jeho tímu prinášajú informácie viac ako 800 tisíc ľudom denne. Pracujú v Žiline. Lebo Tu robíme veľké projekty.

   

   

  Virtuálne bazáre

  Na bazároch bolo vždy živo. To isté platí aj pre tie dnešné - virtuálne. Tomáš Baťa raz povedal, že dobrý obchod je taký, kde sú spokojní všetci zúčastnení. Dobrým obchodom pomáha aj Peťo. Kód, ktorý tvorí a na ktorý dozerá, dáva príležitosť predať, čo nepotrebujú alebo výhodne kúpiť, čo hľadajú viac ako jeden a pol miliónu návštevníkov mesačne. Že to má zmysel, ukazuje 30 miliónov vytvorených inzerátov od roku 2008. Peťo s jeho tímom pracuje v Žiline. Lebo Tu robíme veľké projekty.

 • Ukáž sa nám

  Buď kreatívny!

  Nájsť ponuku na Profesii je strašne ľahké. Za to ale spadneš medzi stovku iných uchádzačov. Oslov svoju vysnívanú firmu sám, nech vidia, že naozaj chceš.

  Vyšperkuj si životopis.

  Nebuď iba ďalším zo štrukturovaných životopisov. Vieš ho napísať inak a nestratiť pritom dôležité informácie? Prekvap svojho budúceho zamestnávateľa.

  Ukáž, že sa chceš učiť.

  Že ešte nevieš všetko? Čo na tom záleží - dôležité je, že máš odhodlanie učiť sa a pracovať na sebe.

  Pošli svoje portfólio.

  Máš svoj web? Účet na GitHube či Dribbble? Alebo svoje vlastné hotové appky? Toto chceme vidieť!

 • V ZAIT nájdeš:

  STÁŽE

  Pre šikovných.

  Čo je lepšie ako dobre platená stáž v TOP IT firme popri štúdiu?

  BRIGÁDY

  Aby si sa naučil čo najviac.

  Aby si si zarobil, získal skúsenosti, pripravil si pôdu pre ďalší rast.

  DREAM JOBS

  Ak si odhodlaný.

  Tí najlepší, by mali pracovať pre tých najlepších. Vieme, že na to máš.