top of page

Chceme vytvoriť

sieť IT komunít

v Žilinskom kraji.

Prečo?

Pretože chceme rozhýbať dianie v IT. Vzájomne prepojiť organizátorov komunít, pomôcť im zvýšit dosah, nájsť nových členov či partnerov.

 

Zároveň chceme podporiť vznik nových IT komunít. Aktívne pomáhať ich zakladateľom zdieľaním best practices, poskytnutím priestorov, cateringu alebo ďalších služieb. 

​Chceme mapovať dianie v komunitách a vybudovať ich rozcestník. Jedno miesto, na ktorom ktokoľvek nájde, čo všetko sa v IT v našom regióne deje.
Image by ThrowBack Graphics
Image by ThrowBack Graphics

Koho hľadáme?

  • Organizátorov technických meetupov

  • Aktívne komunity, o ktorých by mali vedieť ostatní

  • Alebo tých, ktorí chcú rozbehnúť nové komunity a potrebujú pomôcť

 

Hľadáme nielen odborné združenia, či kluby. Podporíme aj komunity ajťákov, ktorí robia rôzne voľnočasové aktivity, napr. behanie alebo triatlon. V Krose majú klub včelárov, ku ktorému sa môže pridať ktokoľvek aj z inej IT firmy.

Chceme vytvoriť sieť ľudí organizujúcich komunity. Prepojiť ich, aby sa mohli (pravidelne) stretávať, vymieňať skúsenosti a zdieľať best practices. 

Čo ponúkame?

Z vlastných skúseností vieme, že každá komunita potrebuje pre svoje fungovanie spoľahlivé zázemie a nástroje. Či už ide o miesto pre akcie, online komunikačnú platformu pre členov alebo účastníkov eventov, občerstvenie či technické vybavenie. My toto všetko máme a radi to poskytneme pre rozvoj iných IT komunít.

01

Online platforma pre správu komunity

Organizátorom ponúkame platformu, ktorá umožňuje vytvoriť komunitné stránky, komunikovať s členmi alebo uzamknúť online obsah len pre členov. Vďaka integrovanej platobnej bráne môžete vyberať vstupné a financovať komunitné aktivity. 

03

Prenájom priestorov a catering

Disponujeme priestormi v Banka Žilina, ktéré môže ZAIT poskytnúť na komunitné akcie v podvečerných hodinách. K dispozícii sú aj parkovacie miesta a catering.

05

Prepojenie so sponzormi

Organizumeme rôzne networkingové eventy, na ktorých môžete prezentovať svoju komunitu zaujímavým firmám alebo jednotlivcom. Budete tiež umiestnení v rozcestníku komunít v ktorom vás môžu objaviť noví členovia. 

02

Livestream, ozvučenie a technické vybavenie

Akcie vám môžeme prísť ozvučit, livestreamovať či zaznamenávať. Vďaka online platforme môžete prístup k záznamom alebo livestreamom obmeziť len na členov komunity.

04

Promo komunít

O vašich akciách môžeme dať vedieť zamestnancom najväčších IT firiem v kraji a študentom (VŠ, SŠ). Zároveň máme priame prepojenie na klastre pôsobiace v iných krajoch alebo organizáciu Slovensko.digital.

06

Networking

Naša široká sieť kontaktov umožňuje pomôcť so získavaním nových členov, pozývaním zaujímavých speakrov alebo získavaním grantov.

Čo ďalej?

Ozvi sa nám

Napíšte nižšie alebo zavolajte Jurajovi Kaveckému (0915839903‬). Dohodneme sa na krátkom online calle,

v ktorom preberieme možnosti spolupráce.

Šír o nás info ďalej

Chcel by si rozbehnúť komunitu na tému, ktorá ťa fascinuje? Ozvi sa nám a pomôžeme ti začať. Máš známeho, ktorý by chcel organizovať stretnutia fanúšikov nejakej oblasti? Spoj ho s nami a rovnako mu pomôžeme.

Veľká vďaka, ozveme sa.

bottom of page