• BUĎ ČLENOM

  IT KOMUNITY.

 • s Maťom

  Maťo bol prvý Android vývojár na Slovensku a v Česku s vlastnou appkou na Google Play. Dnes má úspešnú firmu a stále robí meetup-y mobilných vývojárov.

  s Laďom

  Laďo nedá dopustiť na JAVU a v Žiline tak vznikla JUGZA a jej pravidelné stretnutia spojené s prednáškami, pokecom a pizzou. Kto nestíha, dá si livestream.

 • CAMPY A HACKATHONY

  Jednoducho vývojárske maratóny.

  s Vlastom

  Búrame predsudky o brigádach a stážach. Letný KROScamp je o niečom celkom inom. Tvoria sa tímy a pracujú na skutočných projektoch, aby sa naučili čo najviac.

  s Jurajom

  Jednodenný hackathon pre študentov, ktorí riešia zadania od firiem z nášho ZAIT alebo svoje vlastné nápady. Programovanie, odmeny za snahu, zábava. Všetko na jednom mieste.

  s Danielom

  Kódiť sa dá naučiť aj za 3 mesiace. Presvedčia Ťa o tom Azeťáci v ich akadémii. Veľa sa naučíš a ešte si aj zarobíš. Sa oplatí.

  s Tomášom

  Ľudia z KROS-u majú štastie na skvelých organizátorov. Vďaka nim každoročne "hack-ujú" existujúce produkty či vymýšľajú nové. Počas 24-hodinového Ship IT.

 • KONFERENCIE A TRÉNINGY

  Nikdy nebudeš vedieť všetko, ale budeš k tomu veľmi blízko.

  pre PHPčkárov

  U susedov v Čechách sú už rozbehnutí. Že na to čakali aj naši php-čkári sme sa presvedčili skvelou účasťou na konferencii zorganizovanej v Žiline.

  pre dievčatá a ženy

  Ak sa niekedy hovorilo, že IT nie je pre baby, ak bolo niekedy ťažké medzi programátormi nájsť ženu, tak dnes to už neplatí. Na dvojdňovom workshope plnom žien sa znova a znova presviedčame, že nežnejšie pohlavie vie kódiť drsne ;)

  pre nádejných startupistov

  54 hodín, ktoré Ti zmenia život! Jedinečný medzinárodný formát, ktorý už má v Žiline za sebou 5.ročník! A čo nás teší najviac, spomedzi všetkých startupov, ktoré na ňom vznikli, sú také, ktoré sú úspešné ešte dnes a rastú nezadržateľnou rýchlosťou.

  pre nadšencov budúcnosti

  Žijeme vo svete, kedy sa veci menia rýchlo. Technológií budúcnosti sa môžeme dotknúť už dnes a naše deti v nej budú žiť. Hravé expozície pre malých aj veľkých v jeden deň na jednom mieste.

 • Komenského 48, Žilina, Slovensko
  All Posts
  ×