• UROBÍME Z TEBA

  TOP AJŤÁKA.

 • Pretože Ťa na škole nenecháme samého

  Na stredných školách prinášame študentom prednášky a exkurzie, organizujeme Lego ligu, Y robot, Girls Day, IT Camp. Robíme to preto, aby sme ich podporili v ich IT snoch a naštartovali smelé ambície.

   

  Spolupracujeme s viacerými učiteľmi informatiky, organizujeme súťaže, motivujeme mladých nádejných ajťákov a ukazujeme im, čo všetko môžu dokázať, ak sa rozhodnú pre IT.

  Úzko spolupracujeme s univerzitou, ktorá sama je aktívnym členom ZAIT. BestGuest, IT trhovisko, hackathony, akadémie. Všetko preto, aby sme šikovných študentov prepojili s najlepšími firmami.

 • Môžeš študovať napríklad:

  v Kysuckom Novom Meste

  na Strednej priemyselnej škole informačných technológií

   

  SPŠ KNM ponúka dobré materiálovo-technické vybavenie pre vyučovanie elektro, ekonomických a strojárskych predmetov. Jej študenti dosahujú pozoruhodné výsledky v súťažiach, či v stredoškolskej odbornej činnosti v rámci okresu, kraja i celého Slovenska. Aktuálne patrí k najväčším a najúspešnejším stredným odborným školám v Žilinskom kraji.

  v Tvrdošíne

  na Strednej priemyselnej škole informačných technológií

   

  SPŠ v Tvrdošíne ponúka ponúka široké spektrum technických odborov. Od elektrotechniky až po technické lýceum, ktoré je zamerané na informatiku. Majú veľa úspešných študentov, ktorí školu reprezentujú a tým jej tvoria dobrú povesť a meno. Táto škola ťa výborne pripraví na tvoje budúce povolanie.

  v Martine

  na Gymnáziu V. P. Tótha

   

  Gymnázium V. P. Tótha je jedno z najstarších gymnázií na Slovensku, ktoré od svojho vzniku v roku 1867 zohrávalo významné miesto medzi strednými školami.

  Jedným z voliteľných predmetov na škole je práve informatika a vďaka odhodlaným vyučujúcim sú žiaci úspešní aj na medzinárodných IT súťažiach.

  v Považskej Bystrici

  na Strednej priemyselnej škole

   

  SPŠ v Považskej Bystrici vo svojich študijných programoch pripravuje absolventov, ktorí majú možnosť nájsť uplatnenie ako stredné technické kádre a vysokokvalifikovaní pracovníci v rôznych oblastiach, vrátane informačných a sieťových technológií. Okrem toho škola pripravuje svojich študentov na štúdium na vysokých školách.

  v Žiline

  na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity

   

  Hľadáš zaujímavú kombináciu informačných technológií a manažérskych prístupov? Súčasný svet biznisu a podnikania sa nezaobíde bez technických znalostí. Byť inovatívny, kreatívny a zároveň mať odborné znalosti je nevyhnutné. Toto všetko FRI má. Neriešiť projekty do šuplíka, ale pracovať na reálnych riešeniach pre firmy, prepájať svoje štúdium s praxou a posúvať sa ďalej spolu so svojím riešením. Ak aj Ty cítiš potrebu získať na vysokej škole oveľa viac než titul, študuj na FRIčke.

  v Žiline

  na Fakulte elektrotechniky a informačných technológií ŽU

   

  FEIT ti ponúka moderné študijné programy, o ktoré je reálny záujem. Získaš vzdelanie v bakalárskom, inžinierskom i v doktorandskom štúdiu. Na FEIT vedia, že prax je základ a preto ich vzdelávanie kombinuje teoretické poznatky a vedomosti s praxou pri riešení reálnych problémov. Vďaka tomu získaš praktické skúsenosti, ktoré v skriptách nenájdeš. Fakulta, spolu so svojimi priemyselnými partnermi ti ponúka bezplatné štúdium odbornej angličtiny a nemčiny, vďaka čomu si rozšíriš jazykové vedomosti v oblasti, ktorú študuješ.

 • Vyber si tú TVOJU!

 • A nezabudni, nie je to iba o tom,

  čo sa naučíš v škole.

  Trojmesačná univerzita.

  Azet Academy je jedinečný honorovaný tréningový program - trojmesačná intenzívna celodenná akadémia zložená z teoretickej a praktickej časti v oblastiach: Web Academy, iOS Academy, Digital Media Campus.

  LOGISCOOL

  Zábavná forma výučby programovania.

  Svetová sieť špecializovaných škôl programovania, kde sa Vaše dieťa pod dohľadom odborného lektora učí programovať zábavnou formou a získava nové poznatky a skúsenosti z oblasti digitálnych technológií.

  Vzdelávacie workshopy a školenia.

  Dievčatá zo Vzdelávarne pravidelne pripravujú verejné aj firemné kurzy a workshopy z rôznych oblastí, napríklad tvorba webových stránok, grafika, SEO, programovanie.

  Kurzy dizajnu a programovania.

  Ľudia z Learn2Code učia ľudí designovať a programovať moderné webstránky a mobilné aplikácie na niekoľkých rôznych kurzoch vo viacerých mestách na Slovensku.

  Přidejte sem text odstavce.

  Snaživci zo Žiliny, ktorí chcú náš kraj inovovať a rozvíjať.

  Ľudia, ktorých baví práca s tými, ktorí sa chcú rozvíjať a ísť za svojimi snami. Otvorene zdieľajú svoje znalosti a skúsenosti a organizujú pre širokú verejnosť hodnotné a profesionálne podujatia, ktoré sú trendy a riešia kľúčové otázky sveta biznisu.

  OPENLAB

  Program formálneho vzdelávania pre stredné školy.

  Určený pre študentov stredných škôl, ktorí sa neboja nových výziev či práce v tíme. Študenti pracujú pod vedením Lab Mastra (mentora), pričom spolupracujú s rôznymi firmami a tím tvoria konkrétny projekt pre zákazníka.

  ROBÍME IT

  Portál pre IT ľudí, ale aj pre tých, ktorí s IT úzko spolupracujú.

  Platforma rozvíjaná IT ľuďmi pre IT ľudí. Ich úmyslom je sprostredkovať pracovné príležitosti, ktoré Vám umožnia rozšíriť svoj profesný záber. Poskytujú dostatok informácií a návodov, aby výber nového pôsobenia, proces zmeny a prvé týždne v novom tíme boli čo najpohodlnejšie.

  All Posts
  ×