top of page

st 11. 10.

|

Žilina

BUDÚCNOSŤ MARKETINGU, SILA MÉDIÍ A ICH VPLYV NA ĽUDÍ

s Milanom Dubcom a Jakubom Ptačínom

Registration is closed
See other events
BUDÚCNOSŤ MARKETINGU, SILA MÉDIÍ A ICH VPLYV NA ĽUDÍ
BUDÚCNOSŤ MARKETINGU, SILA MÉDIÍ A ICH VPLYV NA ĽUDÍ

Čas a miesto

11. 10. 2023, 17:00 – 19:30

Žilina, Poštová 1, 010 08 Žilina-Vlčince, Slovensko

O podujatí

Táto diskusia preskúma, ako môžu spoločnosti využiť najnovšie nástroje a stratégie na optimalizáciu svojich marketingových snáh v neustále sa meniacom prostredí. Majú dnes ešte média taký dosah ako vždy mali alebo sa oplatí sústrediť už len na sociálne siete? Ako efektívne komunikovať svoje služby? Ako predstaviť trhu nové produkty?

Aby sme lepšie pochopili ako funguje svet dnešného marketingu, pozvali sme Milana Dubca, ktorý celý život pôsobí v médiách a Jakuba Ptačina, ktorý sa venuje značkám, marketingu a sám naštartoval niekoľko úspešných firiem či komerčných projektov. Každý z nich využíva iné prístupy a stratégie, ale obaja dosahujú skvelé výsledky. V diskusii poskytne každý pohľad z inej perspektívy a o to zaujímavejšie to bude. Tešíme sa.

PREČO SME POZVALI MILANA DUBCA?

Milan Dubec, známy predovšetkým ako zakladateľ a významná osobnosť slovenského médiálneho priemyslu, bol v roku 1999 jedným zo zakladateľov internetového portálu Azet.sk, ktorý sa rýchlo stal jedným z najpopulárnejších portálov na Slovensku. Neskôr sa Milan stal generálnym riaditeľom slovenskej pobočky mediálnej skupiny Ringier. Počas jeho vedenia sa Ringier stal významným hráčom na slovenskom mediálnom trhu a získal mnoho populárnych médií. Svojou prácou v médiách a digitálnej sfére zanechal výraznú stopu v slovenskom mediálnom priemysle a stále je dôležitou postavou v oblasti médií a digitálnej komunikácie na Slovensku.

PREČO SME POZVALI JAKUBA PTAČINA?

Jakub je povolaním pôvodne dizajnér a marketér. Má doktorát z marketingovej komunikácie a časopis forbes ho niekoľkokrát zaradil na zoznam 30 pod 30. Pracoval pre spoločnosti ako Etarget, Sygic alebo ako experience dizajnér v Adobe na produktoch Adobe Creative Cloud. Založil a vedie Studio Echt - Brand experience Design Company. Moderuje a spoluorganizuje jednu z najlepších konferencií o dizajne na svete By Design Conference.

Vstupenky

  • Let's Talk About 11.10.2023

    BUDÚCNOSŤ MARKETINGU, SILA MÉDIÍ A ICH VPLYV NA ĽUDÍ s Milanom Dubcom a Jakubom Ptačínom

    66,00 €
    Tax: VAT included
    Predaj sa skončil

Celkom

0,00 €

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page