top of page

Let's talk about

Každý mesiac hostíme skvelú diskusiu,

ktorá ide do hĺbky

Cyklus diskusných stretnutí pre podnikateľov

 
Pozývame len ľudí, ktorí majú za sebou reálne skúsenosti a radi sa o ne podelia. Každého rečníka poznáme a vieme aký je za ním príbeh.
Momentálne žiadne udalosti

Kúpte si 20/40 lístkov za najlepšiu možnú cenu a

staňte sa (hlavným) partnerom

Kúpou 20/40 vstupeniek za 720/1440EUR sa automaticky stávate hlavným partnerom alebo partnerom celého ročníka 2024. Vaše logo a informácie budú súčasťou všetkých ôsmich diskusií a celej ich propagácie i komunikácie. 

Držíme jasný formát podujatí

Od roku 2016 organizujeme v Žiline diskusné stretnutia pre podnikateľov. Každý mesiac hostíme niekoho zaujímavého, koho skúsenosti pomôžu (miestnym) podnikateľom posunúť sa ďalej.

 

Pozývame len ľudí, ktorí majú naozaj čo povedať, sú ochotní diskutovať do hĺbky a nemajú problém podeliť sa o svoje know-how. Žilina nie je žiadna metropola, ale napriek tomu sa nám darí diskutovať so skvelými ľuďmi.

 

Aj vďaka tomu sa diskusie jednak tešia obľube a zároveň si držia vysokú úroveň kvality.

Conference

MAX. 60 ÚČASTNÍKOV

Len tak je možné naozaj diskutovať a stále má každý šancu zapojiť sa - kvalita diskusie a príjemná atmosféra sú dôležitejšia ako kvantita.

Writing

POCTIVÁ PRÍPRAVA

Pred každou diskusiou si robíme hĺbkovú rešerš, všetko prejdeme s hosťom a vždy vopred zisťujeme, čo zaujíma účastníkov.

Panel Discussion

PLODNÁ DISKUSIA

Moderovaná diskusia medzi moderátorom a hosťom (cca. 45-60 min.). Potom prejdeme otázky účastníkov, u ktorých sa väčšinou diskusia rozbehne na plné obrátky.

Atmosféra minulých stretnutí

Priateľská atmosféra, kde pomenúvame veci presne a konkrétne.

bottom of page