top of page

ut 24. 10.

|

Hotel Saffron, Bratislava

Konferencia COINTT (Cooperation Innovation Technology Transfer)

Najväčšie podujatie na Slovensku s medzinárodnou účasťou venované témam transfer technológií, ochrana duševného vlastníctva, inovácie a podpora podnikania.

Tickets are not on sale
See other events
Konferencia COINTT (Cooperation Innovation Technology Transfer)
Konferencia COINTT (Cooperation Innovation Technology Transfer)

Čas a miesto

24. 10. 2023, 10:00 – 25. 10. 2023, 10:00

Hotel Saffron, Bratislava, Radlinského 27, 811 07 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

O podujatí

Najväčšie odborné fórum o transfere technológií COINTT (Cooperation Innovation Technology Transfer) bude aj tento rok významnou súčasťou konferenčnej jesene. Dvojdňové podujatie privíta hostí z radov akademikov, vedeckovýskumných pracovníkov, podnikateľov, zástupcov neziskových organizácií a podnikateľských asociácií zo Slovenska i zahraničia.

Čo sa dozviete na tomto ročníku konferencie COINTT 2023? 

Zistíme, ako vyplniť „biele miesta“ v oblasti transferu technológií, čo sa týka praxe. To je totiž i hlavný odkaz aktuálneho ročníka najväčšieho podujatia organizovaného Centrom transferu technológií pri CVTI SR (CTT CVTI SR). „Konferencia poskytne priestor pre diskusiu a výmenu názorov medzi odborníkmi na ochranu duševného vlastníctva, transferu technológií, inovácií a prepájania akademického a komerčného sveta,“ približuje Miroslav Kubiš, vedúci Odboru transferu technológií CVTI SR. Kľúčové témy odznejú počas dvojdňovej konferencie formou zaujímavých prednášok, prezentácií a panelových diskusií.

Viac informácií o pripravovanej konferencii ako aj jej program sa dozviete priamo na COINTT alebo na  strákach organizátora, ktorým je Centrum vedecko-technických informácií SR patriace pod MŠVVaŠ.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page