top of page

ut 28. 11.

|

GoodRequest, NordCity

WebUP#45 Codecon special: End-to-end testing, NGinx Unit, Je agile dead? + Párty

WebUP je stretnutie nadšencov pre vývoj webu a súvisiacich tém v Žiline. WebUp#45 pred-Codecon špeciál sa bude konať 28.11.2023 18:00 fyzicky on-site v GoodRequest, NordCity Zilina! Príď si vypočuť skvelé talky, naučiť sa nové, dať si pivko a pokecať nielen o web technológiách s rečníkmi a navzájom.

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
WebUP#45 Codecon special: End-to-end testing, NGinx Unit, Je agile dead? + Párty
WebUP#45 Codecon special: End-to-end testing, NGinx Unit, Je agile dead? + Párty

Čas a miesto

28. 11. 2023, 18:00 – 22:00

GoodRequest, NordCity, Obchodná 3D, 010 08, Vlčince, 010 01 Žilina, Slovensko

O podujatí

!!! Na WebUP#45 vyplň RSVP https://forms.gle/KJ5RTaDCWUGt2KHh9 inak sa dnu nedostaneš. Je to kvôli plánovaniu občerstvenia na networking party a aj hornému kapacitnému limitu !!! Buď načas, ideálne už o 17:50 keďže program je nabitý.

*#1 End-to-end testing - Roman Haluska (GoodRequest)* Niečo viac o procesoch, prístupoch a automatizácii testov z pohľadu frontend vývojára. Tipy, rady a triky ako správne a efektívne otestovať aplikáciu v Cypress-e.

*#2 Ako to ze este nepoznas NGinx Unit? - Igor Hlina "Srigi" Hlina (freelance)* NGinx-unit je malý rýchly runtime+webserver. Hovorí sa o ňom málo a to chcem zmeniť. Je mimoriadne vhodný pre local development a cloud deployment pretože má unikátny spôsob konfigurácie. V dobe kontajnerov a microservices sa jedna o riešenie ktoré by sa dalo označiť za cloud-native.

*#3 Je agile mŕtve? Od waterfallu po lean, slovíčkarenie vs mindset - Dusan Kocurek (Scrumdesk)* Diskusio-prednáška o tom agilnom vývoji produktov, kde sme a ako sme sa tu dostali. Sú projekty kde funguje aj waterfall?

*#4 Vlkov Mesačník - Marián “Vlko” Vlčák (Finstat)* Vlko vás rezkým tempom v pár minútach prevedie udalosťami ktoré ho v IT svete v uplynulom mesiaci zaujali.

*#5 NETWORKING PARTY* Kedže máme pre-Codecon špeciál, po prednáškach bude nasledovať neformálna networking párty, kde sa budeme môcť pospoznávať a naladiť na PRVÚ tech konferenciu v Žiline :). Pivo. Pizza. Pohoda.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page